Școala de șoferi Auto Vali și Adi

Școala de șoferi Auto Vali și Adi din Timișoara este alături de dumneavoastră de peste 17 ani, formată dintr-un colectiv de instructori tineri, dornici să împărtășească cunoștiințele și experiența lor în arta de a conduce autovehiculele în vederea obținerii permisului de conducere.

Școala este autorizată conform legislației în vigoare pentru categoriile B, B1, BE, C, CE, D, TR și pentru cursuri de pregătire profesională în vederea obținerii certificatelor profesionale atât în limba română, cât și în limba engleză.

Firma deține autovehicule din categoria B dotate cu cutie de viteză manuală și automată, dar și autovehicul pentru categoria B1, special pentru dobândirea permisului de conducere de la vârsta de 16 ani.

Pregătirea teoretică se face la nivelul clasei dar și la nivelul fiecărui participant la curs. Se susțin teste simulative de examen. Personalul este răbdător, disponibil să răspundă la orice întrebare legată de procesul de pregătire, inclusiv în limba maghiară.

Programarea orelor de conducere este flexibilă, în funcție și de programul dumneavoastră.